Kulatý dětský koberec ANIMAL C5670A 74F 37 Koníček Houpací Koníček Medvídek bílý modrý
Související produkty
Detailní popis produktu
Kulatý dětský koberec ANIMAL C5670A 74F 37 Koníček Houpací Koníček Medvídek bílý modrý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kulaté koberce - Dětské |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904360431939 |
| Barva: | bílá, modrá |
| Výška koberce: | 1 - 2 cm |
| Kolekce: | Animal |
| Materiál: | 100% Polypropylen |
| Výška vlasu: | 10 mm |
| Celková výška: | 12 mm |
| Váha: | 1,80 Kg/m2 |
| Podklad: | Juta - pro větší stabilitu doporučujeme přikoupit protiskluzovou podložku |
| Podlahové topení: | Ano |
| Certifikát OEKO-TEX: | Ne |
| Vyrobeno: | Turecko |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
