Kulatý dětský koberec ANIMAL C5639A 8S1 57 Koníček Houpací Koníček bílý růžový
Související produkty
Detailní popis produktu
Kulatý dětský koberec ANIMAL C5639A 8S1 57 Koníček Houpací Koníček bílý růžový
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kulaté koberce - Dětské |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904360431656 |
| Barva: | bílá, růžová |
| Výška koberce: | 1 - 2 cm |
| Kolekce: | Animal |
| Materiál: | 100% Polypropylen |
| Výška vlasu: | 10 mm |
| Celková výška: | 12 mm |
| Váha: | 1,80 Kg/m2 |
| Podklad: | Juta - pro větší stabilitu doporučujeme přikoupit protiskluzovou podložku |
| Podlahové topení: | Ano |
| Certifikát OEKO-TEX: | Ne |
| Vyrobeno: | Turecko |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
