Dětský kusový koberec ANIMAL C5646A 8S1 57 Raketa Kosmonaut Hvězdičky bílý růžový
Související produkty
Detailní popis produktu
Dětský kusový koberec ANIMAL C5646A 8S1 57 Raketa Kosmonaut Hvězdičky bílý růžový
Dětské koberce Animal jsou utkány z kvalitního polypropylénového vlákna, které je velmi milé v dotyku.
Vlas s výškou 10 mm dodá koberci na jemnosti a Vaše dítě v něm bude jako v peřince.
Váha 1,8 kg/m2 znamená, že koberec je velmi hustý ale pro lepší stabilitu doporučujeme pod koberec protiskluzovou podložku.
Tyto koberce se zvířátky v příjemných barvách budou skvělým doplňkem každého dětského pokojíčku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské kusové koberce - Pro kluky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904360431731 |
| Barva: | bílá, růžová |
| Výška koberce: | 1 - 2 cm |
| Kolekce: | Animal |
| Materiál: | 100% Polypropylen |
| Výška vlasu: | 10 mm |
| Celková výška: | 12 mm |
| Váha: | 1,80 Kg/m2 |
| Podklad: | Juta - pro větší stabilitu doporučujeme přikoupit protiskluzovou podložku |
| Podlahové topení: | Ano |
| Certifikát OEKO-TEX: | Ne |
| Vyrobeno: | Turecko |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
