Kulatý dětský koberec ANIMAL C5639A 8S1 57 Koníček Houpací Koníček bílý modrý
Související produkty
Detailní popis produktu
Kulatý dětský koberec ANIMAL C5639A 8S1 57 Koníček Houpací Koníček bílý modrýDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kulaté koberce - Dětské |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904360431632 |
| Barva: | bílá, modrá |
| Výška koberce: | 1 - 2 cm |
| Kolekce: | Animal |
| Materiál: | 100% Polypropylen |
| Výška vlasu: | 10 mm |
| Celková výška: | 12 mm |
| Váha: | 1,80 Kg/m2 |
| Podklad: | Juta - pro větší stabilitu doporučujeme přikoupit protiskluzovou podložku |
| Podlahové topení: | Ano |
| Certifikát OEKO-TEX: | Ne |
| Vyrobeno: | Turecko |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
