Dětský kusový koberec ANIMAL C5653A 74F 37 Slůně Medvídek Lvíček Žirafa Zvířátka krémový béžový
Související produkty
Detailní popis produktu
Dětský kusový koberec ANIMAL C5653A 74F 37 Slůně Medvídek Lvíček Žirafa Zvířátka krémový béžovýDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské kusové koberce - Pro kluky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904360431816 |
| Barva: | béžová, krémová |
| Výška koberce: | 1 - 2 cm |
| Kolekce: | Animal |
| Materiál: | 100% Polypropylen |
| Výška vlasu: | 10 mm |
| Celková výška: | 12 mm |
| Váha: | 1,80 Kg/m2 |
| Podklad: | Juta - pro větší stabilitu doporučujeme přikoupit protiskluzovou podložku |
| Podlahové topení: | Ano |
| Certifikát OEKO-TEX: | Ne |
| Vyrobeno: | Turecko |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
