Dětský kusový koberec vhodný k praní BAMBINO 2527 Medvídek protiskluzový šedý
Související produkty
Dětský kusový koberec vhodný k praní BAMBINO 1349 Létající balón mráčky protiskluzový šedý
Průměrné hodnocení produktu je 3,3 z 5 hvězdiček.
Do 8 dnů
(3 ks)
od 660 Kč
+ další
Dětský kusový koberec vhodný k praní BAMBINO 1960 Tygr indián protiskluzový bílý
Průměrné hodnocení produktu je 2,8 z 5 hvězdiček.
Do 8 dnů
(21 ks)
od 660 Kč
+ další
Dětský kusový koberec PETIT Zvířátka modrý
Průměrné hodnocení produktu je 2,8 z 5 hvězdiček.
Do 8 dnů
(6 ks)
Detailní popis produktu
Dětský kusový koberec vhodný k praní BAMBINO 2527 Medvídek protiskluzový šedýDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské kusové koberce - Zvířecí motiv |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | šedá |
| Výška koberce: | 0 - 1 cm |
| Kolekce: | Bambino |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Celková výška: | 5 mm |
| Váha: | 0,70 kg/m2 |
| Podklad: | Protiskluzový latex |
| Možnost praní: | Ano do 30°C |
| Kolekce: | Bambino |
| Vyrobeno: | Turecko |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
