Dětský kusový koberec vhodný k praní BAMBINO 2527 Medvídek protiskluzový šedý
Související produkty
Dětský kusový koberec vhodný k praní BAMBINO 1349 Létající balón mráčky protiskluzový šedý
Do 8 dnů
(4 ks)
od 660 Kč
+ další
Dětský kusový koberec pratelný Horeca-New 141 Tygřík šedý červený
Do 5 dnů
(>40 ks)
od 1 265 Kč
+ další
Dětský kusový koberec FUN Afrika zvířátka lev tygr žirafa béžový
Do 8 dnů
(25 ks)
od 750 Kč
Dětský kusový koberec Lima 1316C Králíček modrý šedý
Do 5 dnů
(4 ks)
od 1 270 Kč
+ další
Dětský kusový koberec Lima G760A Medvídek Indián krémový
Do 5 dnů
(5 ks)
od 1 730 Kč
+ další
Dětský kusový koberec Lima 9377C Králíček Brýle šedý krémový
Do 5 dnů
(4 ks)
od 1 270 Kč
Detailní popis produktu
Dětský kusový koberec vhodný k praní BAMBINO 2527 Medvídek protiskluzový šedýDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské kusové koberce - Zvířecí motiv |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905285130303 |
| Barva: | šedá |
| Výška koberce: | 0 - 1 cm |
| Kolekce: | Bambino |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Celková výška: | 5 mm |
| Váha: | 0,70 kg/m2 |
| Podklad: | Protiskluzový latex |
| Možnost praní: | Ano do 30°C |
| Kolekce: | Bambino |
| Vyrobeno: | Turecko |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
