Dětský kusový koberec ANIMAL C5637A 74F 37 Zajíček Lev Hrošík Zvířátka bílý šedý
Související produkty
Detailní popis produktu
Dětský kusový koberec ANIMAL C5637A 74F 37 Zajíček Lev Hrošík Zvířátka bílý šedýDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské kusové koberce - Pro kluky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904360431519 |
| Barva: | bílá, šedá |
| Výška koberce: | 1 - 2 cm |
| Kolekce: | Animal |
| Materiál: | 100% Polypropylen |
| Výška vlasu: | 10 mm |
| Celková výška: | 12 mm |
| Váha: | 1,80 Kg/m2 |
| Podklad: | Juta - pro větší stabilitu doporučujeme přikoupit protiskluzovou podložku |
| Podlahové topení: | Ano |
| Certifikát OEKO-TEX: | Ne |
| Vyrobeno: | Turecko |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
