Dětský kulatý koberec JUMPY Písmena Číslice vícebarevný
Související produkty
Kulatý dětský koberec Lima C882A Lama růžový krémový
Do 5 dnů
(9 ks)
od 1 220 Kč
+ další
Kulatý dětský koberec FUN Land Vesnice, uličky krémový
Průměrné hodnocení produktu je 3,8 z 5 hvězdiček.
Do 8 dnů
(17 ks)
od 690 Kč
Kulatý dětský koberec TOYS Hračky balón, raketa, auto, koníček šedý
Do 8 dnů
(17 ks)
od 378 Kč
+ další
Kulatý dětský koberec Luna Kids 534457/51915 Traktor červený šedý
Do 5 dnů
(11 ks)
1 280 Kč
+ další
Kulatý dětský koberec Lima C288A Planety Vesmír šedý
Do 5 dnů
(2 ks)
od 850 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Dětský kulatý koberec JUMPY Písmena Číslice vícebarevný.
Kusové koberce pro děti JUMPY jsou řezány z metráže a každý kus je obšitý. Tyto velmi kvalitní koberce pro naše malé předškoláky jejich motivem jsou číslice a písmena budou velice příjemným společníkem vašich zlatíček. Koberec je vyrobený z polyamidové příze v Belgii. My pro Vás máme připraveno spousty různých rozměrů aby jste si našli přesně ten do vašeho bytu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kulaté koberce - Dětské |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | šedá, vícebarevná |
| Materiál: | 100% Polyamid |
| Výška vlasu: | 3 mm |
| Celková výška: | 6,5 mm |
| Váha: | 1,30 kg/m2 |
| Podklad: | Filc |
| Podlahové topení: | Ano |
| Vyrobeno: | Belgie |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
