Kulatý koberec Fotbalový balón modrý černý
Související produkty
Dětský kusový koberec vhodný k praní BAMBINO 2139 Kopačák fotbalový balón protiskluzový černý bílý
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
od 365 Kč
Dětský kusový koberec Agnella Funky - Fotbalové hřiště
Průměrné hodnocení produktu je 3,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
od 990 Kč
Novinka
Výprodej
1 200 Kč
–33 %
Dětský kulatý koberec Agnella Funky TOP - Fotbalový balón
Skladem
(4 ks)
799 Kč
+ další
Kulatý dětský koberec Lima M044A Pruhy Tečky krémový růžový
Do 5 dnů
(5 ks)
od 850 Kč
+ další
Kulatý dětský koberec FUN Land Vesnice, uličky krémový
Průměrné hodnocení produktu je 3,8 z 5 hvězdiček.
Do 8 dnů
(17 ks)
od 690 Kč
Kulatý dětský koberec Luna Kids 534457/94911 Traktor modrý šedý
Do 5 dnů
(1 ks)
1 280 Kč
+ další
Kulatý dětský koberec Lima C275A Tečky Puntíky fialový
Do 5 dnů
(33 ks)
od 850 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Kulatý koberec Fotbalový balón modrý černý
Velice kvalitní koberec pro naše malé fotbalisty do všech pokojíčků, školek, hracích koutků. Tento koberec si Vaše dítě zamiluje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kulaté koberce - Dětské |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | černá, modrá |
| Výška koberce: | 0 - 1 cm |
| Materiál: | 100% PP Heat set |
| Hustota: | 275 000 bodů/m2 |
| Výška vlasu: | 7 mm |
| Celková výška: | 10 mm |
| Váha: | 2,20 Kg/m2 |
| Podklad: | Juta - pro větší stabilitu doporučujeme přikoupit protiskluzovou podložku |
| Podlahové topení: | Ano |
| Vyrobeno: | Polsko |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
