Kulatý dětský koberec Kostky pastelové Lego
Související produkty
Detailní popis produktu
Kulatý dětský koberec Kostky pastelové Lego
Kulatý barevný koberec Kostky Lego je určen pro kluky a holky. Tyto koberce jsou vyráběny z metráže. Koberce pro děti májí osvědčení o hygieně, jsou měkké a příjemné na dotek a antistatické. Jsou vhodné pro podlahové vytápění a podklad koberce má teplý filc. Barevný koberec Lego je to co hledáte pro své děti. Velice příjemný koberec na kterém se mohou Vaše děti válet a hrát si své hry. Koberec se hodí jak pro kluky, tak i holky.
Koberec Lego nabízíme v mnoha rozměrech. Stačí si jen vybrat tu Vaší velikost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kulaté koberce - Dětské |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | červená, modrá, vícebarevná |
| Výška koberce: | 0 - 1 cm |
| Materiál: | 100% Polyamid |
| Hustota: | 155 000 bodů/m2 |
| Celková výška: | 7 mm |
| Váha: | 1,45 kg/m2 |
| Podklad: | Filc |
| Podlahové topení: | Ano |
| Kolekce: | Kostky pastelové Lego |
| Vyrobeno: | EU |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
