Dětský kusový koberec Soho 13 Indián bílý šedý
Související produkty
Detailní popis produktu
Dětský kusový koberec Soho 13 Indián bílý šedý pro Vašeho malého miláčka
Kolekce koberců SOHO se těší velké oblibě u našich zákazníku.
Tyto levné a přitom kvalitní koberce jsou velice odolné proti ušpinění, slunečnímu záření a jsou vhodné k podlahovému topení. Koberce snesou i čištění šampónem a hadříkem. V této kolekci najdeme spousty vzorů moderních, dětských, geometrických. Koberce Soho budou milým, odolným doplňkem Vašeho bytu po dlouhá léta.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské kusové koberce - Pro kluky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905490914682 |
| Barva: | bílá, šedá |
| Výška koberce: | 1 - 2 cm |
| Kolekce: | Soho |
| Materiál: | 100% Polypropylen BCF |
| Výška vlasu: | 9 mm |
| Celková výška: | 12 mm |
| Váha: | 1,50 Kg/m2 |
| Podklad: | Juta |
| Podlahové topení: | Ano |
| Vyrobeno: | Turecko |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
