Dětský kusový koberec Agnella Funky Top Super Miasto C Limonka zelený
Související produkty
Dětský kusový koberec Lima 9377C Králíček Hvězdičky fialový šedý
Do 5 dnů
(12 ks)
od 1 270 Kč
Dětský kusový koberec REBEL ROADS Playtime 95 Město uličky protiskluzový šedý zelený
Do 8 dnů
(8 ks)
+ další
Dětský kusový koberec Lima 1316C Králíček šedý zelený
Do 5 dnů
(6 ks)
od 1 270 Kč
+ další
Dětský kusový koberec Lima C262A Uličky Auta šedý modrý zelený
Do 5 dnů
(19 ks)
od 1 270 Kč
Dětský kusový koberec KINDER A648A Vrtulník Helikoptéra zelený
Do 5 dnů
(2 ks)
od 1 357 Kč
+ další
Dětský kusový koberec HAPPY E662A Zajíc v klobouku srdíčka modrý
Do 5 dnů
(9 ks)
od 1 060 Kč
+ další
Dětský kusový koberec vhodný k praní BAMBINO 47890Tečky bílý hnědý
Do 8 dnů
(10 ks)
od 660 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Dětský kusový koberec Agnella Funky Top Super Miasto C Limonka zelenýKoberce polského výrobce Agnella a její řada FUNKY se vyznačuje bohatou paletou barev v zajímavých kombinacích. Koberce jsou vyrobeny z velmi odolné příze Heat Set, která tepelným zpracováním získala na odolnosti. Koberce Funky jsou velmi snadno čistitelné a mají stabilní barvy, přitom jsou hebké a velmi příjemné. Jsou vhodné pro podlahové vytápění a alergiky. Pro své vlastnosti je kolekce FUNKY mezi zákazníky velmi oblíbena.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské kusové koberce - Pro kluky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | 100% PP Heat set Frise |
| hustota: | 192 000 bodů/m2 |
| Výška vlasu: | 9 mm |
| Váha: | 1,96 kg/m2 |
| Podklad: | Juta |
| Vyrobeno: | Polsko |
| Váha vlasu: | 1,14 kg/m2 |
| Kolekce: | Funky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
