Nášlap na schody pogumovaný Cubes 19 šedý bílý
Detailní popis produktu
Nášlap na schody pogumovaný Cubes 19 šedý bílý
Kobercové nášlapy na schody mají jednoduchou montáž.
Nášlap je opatřen pvc profilem a oboustrannou lepící páskou.
Kobercové nášlapy čistíme, vlhkým hadříkem, mýdlem, pracím práškem.
U nášlapů se vzorem nejsou nášlapy stejné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | šedá |
| Výška koberce: | 0 - 1 cm |
| Materiál: | 100% Polyamid |
| Celková výška: | 4 mm |
| Váha: | 1,20 kg/m2 |
| Podklad: | Pogumovaný |
| Kolekce: | Cubes |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
