Moderní kusový koberec protiskluzový Horeca 18 zelený
Související produkty
Tip
Výprodej
2 100 Kč
–42 %
Kusový koberec klasický protiskluzový Horeca 10 šedý
Skladem
(3 ks)
1 200 Kč
+ další
Tip
Výprodej
2 100 Kč
–38 %
Moderní kusový koberec protiskluzový Horeca 06N Listí hnědý
Skladem
(1 ks)
1 300 Kč
+ další
Tip
Výprodej
od 1 265 Kč až –40 %
Moderní kusový koberec protiskluzový Horeca 19 Květy černý
Skladem
(1 ks)
od 750 Kč
+ další
Kusový shaggy koberec jednobarevný Kamel tmavě zelený
Průměrné hodnocení produktu je 3,1 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
od 510 Kč
+ další
Kusový koberec vhodný k praní ANDRE 1222 Mramor geometrický protiskluzový černý zlatý
Skladem
(2 ks)
+ další
Kusový koberec vhodný k praní ANDRE 2295 Pásky protiskluzový vícebarevný
Průměrné hodnocení produktu je 2,9 z 5 hvězdiček.
Do 8 dnů
(12 ks)
+ další
Kusový koberec pratelný TOSCANA 21136 Mramor abstraktní pogumovaný krémový šedý
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
od 590 Kč
Detailní popis produktu
Moderní kusový koberec protiskluzový Horeca 18 zelený.
Kusové koberce HORECA přináší velice zajímavou kolekci koberců vyrobenou z kvalitní polyesterové příze. Tyto velice kvalitní koberce snesou praní v pračce na 30 stupňů a mají protiskluzový podklad a tím získali na stabilitě. Koberce Horeca přinášejí spousty různých moderních vzorů abstraktních, geometrických, klasických, květinových. Tyto koberce budou velice reprezentativním doplňkem každého interiéru. Koberce jsou zakončeny třásněmi
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusové koberce - Vhodné k praní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5009433539676 |
| Barva: | zelená |
| Výška koberce: | 0 - 1 cm |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Celková výška: | 6 mm |
| Váha: | 1,35 kg/m2 |
| Podklad: | Pogumovaný |
| Možnost praní: | Ano při 30°C |
| Třásně: | Ano |
| Kolekce: | Horeca |
| Vyrobeno: | Turecko |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
