Moderní kulatý koberec Angelo Tmavě šedý
Související produkty
Moderní kulatý koberec Angelo Pink růžový
Průměrné hodnocení produktu je 3,6 z 5 hvězdiček.
7 - 14 dnů
od 1 255 Kč
+ další
Výprodej
od 480 Kč až –27 %
Kulatý koberec jednobarevný SPRING P113A Šedý
Skladem
(3 ks)
od 350 Kč
+ další
Kulatý koberec Dynasty 15 červený
Do 5 dnů
(29 ks)
od 220 Kč
- průměr 60 cm
- průměr 80 cm
- průměr 90 cm
- průměr 100 cm
- průměr 150 cm
- průměr 200 cm
- průměr 250 cm
- průměr 300 cm
- průměr 350 cm
- průměr 400 cm
+ další
Kulatý koberec jednobarevný Portofino zelený
Skladem
(3 ks)
od 280 Kč
- Průměr 50 cm
- průměr 60 cm
- průměr 80 cm
- průměr 100 cm
- průměr 120 cm
- průměr 160 cm
- průměr 200 cm
- průměr 300 cm
+ další
Kulatý koberec jednobarevný SOFFI shaggy 5cm zelený
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
od 450 Kč
Detailní popis produktu
Moderní kulatý koberec Angelo Tmavě šedý.
Máte rádi moderní a elegantní bytové doplňky. Podívejte se na kolekci koberců Angelo.
Velmi jemné na dotek koberce s velice jemným a příjemným 33 mm dlouhým polyesterovým vlasem v teplých barvách budou ladit s nábytkem v každém interiéru. Tyto koberce jsou ideální do ložnic, nebo pod Vaše nohy večer u televize. Nechte se rozmazlovat
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kulaté koberce - Jednobarevné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904292600342 |
| Barva: | šedá |
| Výška koberce: | 2 - 4 cm |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Výška vlasu: | 33 mm |
| Celková výška: | 35 mm |
| Váha vlasu: | 1,30 kg/m2 |
| Podklad: | Bavlna |
| Vyrobeno: | Čína |
| Kolekce: | Angelo |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
