Kusový Shaggy koberec Sky 71421/100 tmavě šedý
Související produkty
Kusový koberec pratelný VICTORIA 2107 pogumovaný krémový žlutý
Do 5 dnů
(5 ks)
od 550 Kč
Kusový shaggy koberec jednobarevný Kamel modrý
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
od 510 Kč
+ další
Kusový koberec vhodný k praní v pračce LATIO 71351100 šedý
Do 8 dnů
(8 ks)
od 875 Kč
+ další
Moderní kusový koberec protiskluzový Horeca-New 135 vícebarevný
Do 5 dnů
(>40 ks)
od 360 Kč
+ další
Kusový shaggy koberec jednobarevný Kamel světle hnědý
Do 5 dnů
(>40 ks)
od 510 Kč
+ další
Kusový shaggy koberec jednobarevný Kamel pink růžový
Do 5 dnů
(>40 ks)
od 510 Kč
+ další
Kusový koberec vhodný k praní v pračce LATIO 71351050 béžový
Skladem
(4 ks)
od 875 Kč
+ další
Kusový koberec pratelný TOSCANA 2111 Abstraktní geometrický pogumovaný šedý krémový
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
od 590 Kč
Kusový koberec vhodný k praní ANDRE 1126 Mramor řecký vzor protiskluzový bílý zlatý
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Do 8 dnů
(16 ks)
+ další
Kusový koberec vhodný k praní v pračce ILDO 71181070 antracit šedý
Do 8 dnů
(10 ks)
od 580 Kč
Detailní popis produktu
Kusový Shaggy koberec Sky 71421/100 tmavě šedý vhodný ke praní.
Kusové shaggy koberce SKY jsou měkkým a velmi praktickým doplňkem jakéhokoli interiéru. Je to perfektní řešení pro dětské pokoje, obývací pokoje, haly nebo kuchyně. Nečistoty ze špinavých bot, jídla nebo domácích zvířat lze snadno odstranit praním koberce v pračce na 40'C Další výhodou je možnost následného sušení v bubnové sušárně. Koberce jsou tkány ze 100% polyesteru, který umožňuje úplnou recyklaci, a filcová spodní vrstva bude perfektně fungovat na jakémkoli typu podlahy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusové koberce - Vhodné k praní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | šedá |
| Výška koberce: | 1 - 2 cm |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Výška vlasu: | 12 mm |
| Celková výška: | 16 mm |
| Podklad: | Filc |
| Kolekce: | Sky |
| Možnost praní: | Ano při 40°C |
| Vyrobeno: | Belgie |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
