Kusový koberec smyčkový Andora 07 béžový hnědý
Detailní popis produktu
Kusový koberec smyčkový Andora 07 béžový hnědý
Andora je koberec vyrobený z metrážového koberce se smyčkovým vlasem. Je ideální pro moderní, minimalistické interiéry v přírodě inspirovaném stylu.
Doplní klasické i tradiční zařízení. Charakteristický vzor zdůrazňuje kvality interiéru a dodává místnostem jedinečný charakter.
Koberec se smyčkovým vlasem je tkaný ze 100% polyamidové příze, díky čemuž je extrémně odolný a odolný proti opotřebení.
Nízká, hustá struktura vlasu se snadno vysává a udržuje.
Doplní klasické i tradiční zařízení. Charakteristický vzor zdůrazňuje kvality interiéru a dodává místnostem jedinečný charakter.
Koberec se smyčkovým vlasem je tkaný ze 100% polyamidové příze, díky čemuž je extrémně odolný a odolný proti opotřebení.
Nízká, hustá struktura vlasu se snadno vysává a udržuje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusové koberce - Abstraktní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | béžová, hnědá |
| Výška koberce: | 0 - 1 cm |
| Materiál: | 100% polya |
| Celková výška: | 8 mm |
| Druh vlasu: | Smyčkový |
| Váha: | 1,45 kg/m² |
| Podklad: | Filc |
| Podlahové topení: | Ano |
| Třída zátěže: | 23 intenzivní domácí použití |
| Třída reakce na oheň: | Efl-s1 |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
