Kusový koberec do kuchyně KITCHEN 46750 Tea Coffee protiskluzový černý
Související produkty
Novinka
Moderní kusový koberec protiskluzový Horeca-New 144 Klasický vícebarevný
Do 5 dnů
(>40 ks)
od 360 Kč
+ další
Moderní kusový koberec protiskluzový Horeca-New 111 Abstraktní zelený
Do 5 dnů
(>40 ks)
od 360 Kč
+ další
Novinka
Moderní kusový koberec protiskluzový Horeca-New 130 černý vícebarevný
Do 5 dnů
(>40 ks)
od 360 Kč
+ další
Kusový koberec jednobarevný Shaggy POSH protiskluzový pratelný růžový
Do 8 dnů
(>40 ks)
od 439 Kč
+ další
Novinka
Moderní kusový koberec protiskluzový Horeca-New 135 vícebarevný
Do 5 dnů
(>40 ks)
od 360 Kč
+ další
Kusový koberec vhodný k praní ANDRE 1181 Marokánsky vzor geometrický protiskluzový modrý
Do 8 dnů
(6 ks)
+ další
Moderní kusový koberec BLACK and GOLD N 16 Geometrický černý zlatý
Do 5 dnů
(31 ks)
550 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Kusový koberec do kuchyně KITCHEN 46750 Tea Coffee protiskluzový černý
Koberec Kitchen
Vyroben - 100% polyester
Mají protiskluzovou spodní část, která zabraňuje uklouznutí a pádu
Lze prát v pračce při nízkých otáčkách a při maximální teplotě 30 C
Koberce by se po vyprání neměly ždímat ani skládat – měly by být položeny naplocho, aby uschly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusové koberce - Vhodné k praní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905285294258 |
| Barva: | černá, modrá |
| Výška koberce: | 0 - 1 cm |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Celková výška: | 4 - 5 mm |
| Váha: | 0,70 kg/m2 |
| Možnost praní: | Ano - do 30 stupňů ale bez odstředění ! |
| Podklad: | Protiskluzový latex |
| Kolekce: | Kitchen |
| Vyrobeno: | Turecko |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
