Kusový koberec BCF FLASH 33293/170 Slon
Související produkty
Dětský kusový koberec FUN Kočičky béžový
Průměrné hodnocení produktu je 3,9 z 5 hvězdiček.
Do 8 dnů
(3 ks)
od 750 Kč
Dětský kusový koberec pratelný Horeca-New 141 Tygřík šedý červený
Do 5 dnů
(>40 ks)
od 1 265 Kč
+ další
Dětský kusový koberec Kids 533926/94955 Zajíček modrý
Do 5 dnů
(2 ks)
od 1 070 Kč
+ další
Dětský kusový koberec PETIT Zvířátka modrý
Průměrné hodnocení produktu je 2,8 z 5 hvězdiček.
Do 8 dnů
(6 ks)
Dětský kusový koberec Lima 9377C Králíček Brýle šedý krémový
Do 5 dnů
(4 ks)
od 1 270 Kč
Detailní popis produktu
Kusový koberec BCF FLASH 33293/170 Slon.
Koberce s kolekce FLASH jsou levné koberec z polypropylénového vlákna které jsou velmi jednoduché na údržbu stačí jen vysát, vyklepat, nebo navlhčený hadřík. Tato kolekce obsahuje velice širokou škálu vzorů, ze kterých si vybere skoro každý. Najdeme zde vzory zvířecí, dětské, moderní, geometrické ve spoustě barevných provedení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské kusové koberce - Zvířecí motiv |
|---|---|
| Záruka: | 2 |
| Barva: | šedá |
| Výška koberce: | 1 - 2 cm |
| Materiál: | 100% polypropylen |
| Výška vlasu: | 9 mm |
| Celková výška: | 13 mm |
| Váha: | 1,20 kg/m2 |
| Podklad: | Juta |
| Podlahové topení: | Ano |
| Kolekce: | BCF Flash |
| Vyrobeno: | Turecko |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
