Koberec klasický vlněný KESHAN 1255/53525 béžový terakota
Detailní popis produktu
Koberec klasický vlněný KESHAN 1255/53525 béžový terakotaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kusové koberce vlněné - Klasické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | béžová, hnědá |
| Výška koberce: | 1 - 2 cm |
| Kolekce: | Keshan |
| Materiál: | 100% Vlna |
| Výška vlasu: | 9 mm |
| Celková výška: | 13 mm |
| Váha: | 2,80 kg/m2 |
| Podklad: | Juta - pro větší stabilitu doporučujeme přikoupit protiskluzovou podložku |
| Podlahové topení: | Ano |
| Certifikát OEKO-TEX: | Ano - Koberce neobsahují žádné látky, které nepříznivě ovlivňují lidské zdraví a okolí |
| Kolekce: | Keshan |
| Vyrobeno: | Belgie |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
