Dětský kusový pastelový koberec s mořskými mušlemi vícebarevný
Detailní popis produktu
Dětský kusový pastelový koberec s mořskými mušlemi vícebarevný
Dětský koberec Seaside s unikátním kresleným vzorem inspirovaným oceánským dnem je perfektním doplňkem dětského pokoje.
Kromě atraktivního designu slouží také jako izolace, poskytuje pohodlí při hře a tlumí pády.
Je vyroben z odolné polyamidové příze a má plstěný podklad, který poskytuje stabilitu a ochranu podlahy.
Rozmarný vzor připomínající moře stimuluje kreativitu a rozvíjí dětskou fantazii.
Koberec kombinuje harmonické odstíny modré, oranžové, šedé a krémové a vytváří tak dynamickou a radostnou kompozici.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské kusové koberce - Pro školky školy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | červená, krémová, modrá, vícebarevná, žlutá |
| Výška koberce: | 0 - 1 cm |
| Materiál: | 100% Polyamid |
| Hustota: | 155 000 bodů/m² |
| Celková výška: | 6 mm |
| Váha: | 1,45 kg/m² |
| Podklad: | Filc |
| Podlahové topení: | Ano |
| Třída zátěže: | 23 intenzivní domácí použití |
| Třída reakce na oheň: | Efl-s1 |
| Možnost vrácení koberce: | Ano do 60 dnů - Stačí jen napsat mail a my si pošleme spedici |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
