Běhoun pogumovaný Antico 31 Klasický bordó červený
Související produkty
Běhoun pogumovaný RAMA 40 hnědý
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(25 bm)
od 299 Kč
Detailní popis produktu
Běhoun pogumovaný Antico 31 Klasický bordó červený
Protiskluzový běhoun ANTICO je utkaný z vysoce kvalitního polyamidu.
Tato příze je odolná a trvanlivá při každodenním používání.
Protiskluzový podklad zvyšuje bezpečnost a prošívání poskytuje estetický a odolný vzhled.
Nízký, hustý smyčkový vlas koberce je odolný a snadno se udržuje v čistotě.
Doporučujeme jej jako praktický a všestranný dekorativní doplněk do chodby, kuchyně, na schody nebo do chodby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Běhouny - Pogumované |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ch antico 31 bordo szer. 67 cm |
| Barva: | červená |
| Výška koberce: | 0 - 1 cm |
| Materiál: | 100% Polyamid |
| Celková výška: | 4 mm |
| Váha: | 1,25 kg/m² |
| Podklad: | Guma |
| Podlahové topení: | Ano |
| Vhodný na schody: | Ano |
| Možnost vrácení koberce: | NE - koberce které jsou řezány na přání zákazníka, nejde vrátit. |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
